Aukcja Unici – Unitom 2024

11, lut, 2024

Już 7 marca 2024 r. w III Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które połączy pasję, współpracę i wsparcie dla szkoły! Organizatorami aukcji jest Stowarzyszenie Unia Absolwentów, które z dumą zrzesza absolwentów III LO i angażuje ich w rozwój naszej szkoły.

Co będzie można znaleźć na aukcji? Jak co roku, w katalogu aukcyjnym znajdą się różnorodne atrakcje, w tym ekskluzywne gadżety, bilety m.in. do Studio Buffo, oraz unikatowe przedmioty i dzieła wykonane przez naszych utalentowanych uczniów i absolwentów. Katalog aukcyjny będzie dostępny zaraz przed rozpoczęciem aukcji, więc miejcie oczy szeroko otwarte!

Wstęp na aukcję jest całkowicie wolny, a udział może w niej wziąć każdy! Zapraszamy serdecznie zarówno uczniów, rodziców, absolwentów, jak i wszystkich sympatyków III LO.

Gdzie znajdziecie naszą aukcję? W samym sercu III LO w Lublinie. Szczegółowe informacje dotyczące godziny rozpoczęcia podamy wkrótce.

Chcesz wesprzeć naszą szkołę, ale nie możesz uczestniczyć osobiście? Nic nie szkodzi! Możesz przekazać przedmioty, które chcielibyśmy wystawić na aukcję. Zapraszamy również do włączenia się w organizację wydarzenia. Spotkanie odbędzie się 15 lutego w III LO.

Dołączcie do naszego wyjątkowego wydarzenia, wspierajmy razem III Liceum Ogólnokształcące w Lublinie w realizacji jego misji!