Wszystkie instrumenty na pokład!

4, sie, 2022

Na odzew Unitów nigdy nie trzeba długo czekać! Mamy nadzieję, że mail zwiastujący, co będzie się działo w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w sobotę 8 października, zachęci innych, aby w setne urodziny swojej szkoły znaleźć się wśród muzycznych gwiazd tego niepowtarzalnego wydarzenia.

Na jubileuszowej scenie „Unii” chce wystąpić rockowy zespół współtworzony przez naszego absolwenta – jest nim Bartek Kowal. Poznajmy bliżej TMS – The Mind Seekers – oto jak członkowie zespołu sami się definiują:

„TMS

Czteroosobowy skład grający rocka szczerze i po swojemu. Bazujący na analogowych wspomnieniach z lat młodości, wychowany na kapelach lat 70-tych i 80-tych. Zespół charyzmatyczny na swój sposób, bardzo mało plastikowy, gdyż plastik nie przewodzi prądu. A elektryczność jest tu wszechobecna – krąży także w tekstach, czasem porażających, bo prawdziwych. Zespół złożony z przyjaciół, tak samo kochających muzykę, choć każdy z nich rozumie to inaczej. Zespół silny i samodzielny – sam się wozi, sam nosi kejsy i sam – z czasem – mądrzeje, dorasta. TMS to zespół płynny – czasem odpływa w muzyce i lubi płyny złociste, niczym bursztynowy świerzop. TMS to wreszcie zespół zrodzony z marzenia o graniu własnej muzyki dla ludzi. I to by było na tyle. Zasadniczo.

TMS. To Ma Sens.”

www.themindseekers.pl

FB: TMS – The Mind Seekers

Instagram: https://www.instagram.com/the_mind_seekers/

YT: https://www.youtube.com/c/TheMindSeekers

Spotify: https://open.spotify.com/artist/3fALwOTctN6XzmvplFCIET

Zachęcamy wszystkich Unitów do występu na muzycznej scenie Jubileuszu!

Chętnych prosimy o zgłoszenia mailowe (uniaabsolwentow@gmail.com) lub przez profil na Facebook’u.